Jak prowadzić lekcje w Classroom

No i znowu zaczyna być gorąco i zdalnie w polskich szkołach. Czy nam się to podoba, czy nie musimy się jakoś w tej rzeczywistości odnaleźć i nie zgubić przy okazji uczniów. Dlatego zapraszam dziś na bezpłatne szkolenie, w którym wraz z Maestro Danielukiem pokażemy wam kilka ciekawy zmian i nowość w środowisku Google Workspace. Po co? Żeby technologia była pomocą, a nie przeszkodą w procesie edukacji. Wiadomo jednak, że webinar nie odpowie na wszystkie wasze pytania, dlatego serdecznie polecam kurs Macieja „Classroom dla nauczycieli”, w którym Maciej pokazuje zarówno podstawy pracy, jak i nowości.

Potrzebujesz pomocy w podstawach, żeby śmigać jak koleżanki i koledzy? Ten kurs jest dla Ciebie. Boisz się, że zaraz wylądujesz „na zdalnym” i chcesz zapewnić sobie spokój, chociaż z tym, że wiesz jak pracować w Google Workspace i Classroom? Ten kurs jest dla Ciebie. Niby wydaje Ci się, że ogarniasz całkiem nieźle „Googla”, ale czujesz, że potrzebujesz powtórki? Ten kurs jest dla Ciebie. A może jesteś wyjadaczem, który przez zdalne pokochał TIKi i znasz już dobrze podstawy Google Workspace, ale chcesz poznać sposoby na mniej szablonową pracę w tym systemie? Ten kurs jest dla Ciebie. A wiesz, co jeszcze jest dla Ciebie? Zniżka na kurs Macieja, aktywna TYLKO do końca 25.11. Dołącz teraz za pomocą poniższego linku i oszczędzaj: https://bit.ly/KursClassroom-10PBNwS

A więcej o samym kursie poczytasz tutaj: https://bit.ly/KursClassroom2021_2022

 

Pamiętaj też, że kurs jest dostępny jako forma szkolenia Rady Pedagogicznej. Może jesteś Dyrektorem i zastanawiasz się jak wesprzeć swoich nauczycieli w tym trudnym okresie? Rozważ wykupienie dostępu dla całej swojej Rady w najbardziej atrakcyjnej cenie. A może jesteś nauczyciele, który chciałby nie być jedynym, który wierzy w sensowność pracy w Google Workspace zarówno w czasie pracy zdalnej, ale przede wszystkim stacjonarnej? Daj znać Dyrektorowi, że istnieje możliwość zakupu mojego szkolenia dla każdego nauczyciela. Ucz się nowocześnie, elastycznie i zgodnie ze swoim potrzebami. Dostęp do wszystkich lekcji w kursie zyskujesz do końca roku szkolnego, czyli do 31.08.2022 No i pamiętaj, że wybierając mój kurs wspierasz rozwój projektu Pan Belfer i postępujesz w zgodzie z piękną ideą, która jest nazywana ekonomią wdzięczności. I ja Ci za to z całego serca DZIĘKUJĘ!

 

Dodaj komentarz