02: Co zyskujesz dzięki Google Workspace w szkole ?

Kolejny tydzień za nami, a do zakończenia zajęć już coraz bliżej.  Jeśli drukujecie świadectwa, wypełniacie wszelkie inne druki to może jest to własnie moment że warto posłuchać jakiegoś podcastu.  Go4Edu.pl z założenia ma być podcastem, w którym swobodny i prosty sposób rozmawiamy na tematy wykorzystania technologii w szkole. W bardzo różnych aspektach, nie tylko w kontekście pracy z uczniem.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć o co chodzi Dawidowi z „cyfrowym scyzorykiem”, czy to już ten moment żeby papierowy kalendarz wymienić na cyfrowy – to może właśnie w tym odcinku znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Wierzymy, że nasze rozmowy pozwolą Ci znaleźć swoją metodę na wykorzystanie ogólnodostępnej technologii Google w swojej codziennej pracy. A może chcesz, żebyśmy wpadli do Twojej szkoły i pokazali Ci jak sprawnie poruszać się po Google Workspace? Napisz do nas.
Zapraszamy też na naszą stronę internetową, na której znajdziesz dodatkowe informacja oraz wideotutoriale.

 

W tym odcinku opowiadamy o tym, jakie aplikacje wchodzą w zakres pakietu Google Workspace.  Na przykładach z naszego życia opowiadamy, jak wykorzystujemy ten „cyfrowy scyzoryk”. Od znanego wielu Gmaila, przez nasz ulubiony Kalendarz Google, aż po Classroom. Oczywiście nie mówimy o wszystkim, bo jest tego za dużo, a poszczególnym aplikacjom poświęcimy osobne odcinki w przyszłości. Teraz chcieliśmy pokazać ideę pracy z tymi narzędziami. Dowiesz się też, czy warto od razu pracować ze wszystkimi aplikacjami Google Workspace, czy może lepiej wprowadzać je po kolei.

Te i inne wątki poruszamy w pierwszym odcinku naszego podcastu.

Wierzymy, że nasze rozmowy pozwolą Ci znaleźć swoją metodę na wykorzystanie ogólnodostępnej technologii Google w swojej codziennej pracy. A może chcesz, żebyśmy wpadli do Twojej szkoły i pokazali Ci jak sprawnie poruszać się po Google Workspace? Napisz do nas na kontakt@go4edu.pl

Do usłyszenia Maciej Danieluk & Dawid Łasiński

Dodaj komentarz